Supras Core
O nás

Mentalita

Členství

Multimedia
Chorály

Video

Fotogalerie - nová

Fotogalerie - stará

Texty
Popisy

Prohlášení

Názory

Fanzin

Ultratýden

Materiál
Nálepky

Sektor

Vlajky

Obouruče

Oblečení

Koláže

Ostatní

Hledat
 
v článcích
v novinkách
v hlavním menu
v diskusích

Supras Unisono
Název

Skupiny

Historie

Tifoteam

Odkazy
Slovan

Česko

Zahraničí

Návštěvnost


    Unisono č. 22 - Úvodník

Prosinec 2011

Máme za sebou, aspoň výsledkově, druhý nejlepší podzim v ligové historii Slovanu. To je ta nejlepší zpráva na úvod tohoto, už dvaadvacátého, vydání našeho slovaňáckého fanzinu. Mimochodem, v popisech z podzimních zápasů se leccos dočtete i o zápasech proti týmu vedenému naší někdejší legendární "dvaadvacítkou" (později tedy dvacítkou). Kromě toho se ale celkem na dvaceti stránkách dočtete o všech soutěžních zápasech Slovanu od toho pohárového s Hradcem, až po výjezd na Slovácko. Oproti očekáváním některých "expertů" hrál Slovan na podzim atraktivní fotbal, hlavně při venkovních zápasech, takže výjezdy byly na podzim fotbalově (skoro) samá radost. Ale nejen o výsledném s.core, ale i o fanouškovském dění a pyru si můžete počíst právě v popisech, na nichž opět (většinou až po opakovaných upomínkách a posouvání uzávěrky) makal tradiční kolektiv autorů. Jedinou výjimku tvoří popis z dopoledního výjezdu na Žižkov, což se dozvíte až na příslušné stránce. Jak se stalo dobrým zvykem, u popisů to nekončí, ale jen začíná! Tentokrát kromě jednoho českého přinášíme i jeden groundhoppingový report z Německa. Zápas Dynamo Drážďany - Eintracht Frankfurt toho po fanouškovské stránce nabídl víc než dost a těch sedm stránek, které jsme mu věnovali, vás stoprocentně nudit nebude. Jako vždy jsme se snažili zjistit pro vás i něco navíc, což se nám i v tomto případě podařilo. Bonusem navíc je ještě kratší materiál o zápase Dynama v Dortmundu.

Opět jsme zvolili osvědčenou formu ankety napříč zástupci jednotlivých skupin v kotli a připravili jsme pro ně sadu otázek na pikantní téma "drogy v kotli". Určitě bude zajímavé zjistit, jak se s tím kdo (ne)popral. Dokonce jsme kromě ohlasů od našich lidí získali i názory jednoho známého zahraničního fanouška. Jen na vysvětlenou, řeč byla hlavně o legálních "drogách" a především o alkoholu, jak jinak.

Čím jsou zaplněny zbylé stránky z celkových šedesáti? Třeba glosou na, v Česku stále aktuální téma, "hu hu hu". Dále pak slíbeným vzpomínkovým materiálem k pěti letům Supras Unisono, respektive jeho první částí, a souvisejícím žlutočerným retro článkem. Nechybí ani choreofond a kalendárium.

A ještě něco! Sice až na poslední chvíli, ale přece, se nám podařilo získat i exkluzivní a obsáhlý rozhovor s tím, kdo má podzimní vítěznou vlnu (nejvíc) na svědomí, tedy s naším Šilhavým koučem Jaroslavem. O jeho začátcích v Rudé hvězdě Cheb a dalších štacích, o zážitcích ze zápasů proti Slovanu, o Strakovi i o Radovi, ale i o našem současném kádru nebo o derby s Jabloncem.

Prostě zase si každý, kdo jen trochu chce, může najít to svoje. Na výběr toho máte víc než dost a někteří si snad i toto Unisono minimálně prolistují celé, to by nás určitě potěšilo. Ale kdo se nezajímá ani o dění v kotli, ani o názory našeho trenéra, ani o fanouškovský svět, ten ať se holt věnuje jiným zájmům. Ne každý má to štěstí být zarytý Slovaňák! :-)


Autor : UNISONO, čtené 943x
Pátek, 2. Prosince 2011

FanzinLogin
Login:
Heslo:

Anketa
Myslíš si, že by Slovan měl brát na hostování kmenové hráče Jablonce? (1481 Hlasů)

Za žádnou cenu!
26%

Radši ne.
18%

Zas tak mi to nevadí.
18%

Jablonečáci, vítejte!
22%

Nevím.
16%

ChoreofondSoučasný stav choreofondu:
4.591 Kč

Top články
S.Core přiznává barvu!

Udine - Slovan 1:3 (Evropská liga 2013/14)

Slovan - Zürich 2:1 (Evropská liga 2013/14)

FC Zürich - Slovan 1:2 (Evropská liga 2013/14)

Riga - Slovan 2:1 (Evropská liga 2013/14)Copyright © 2008 Supras Unisono, All rights reserved.
Powered by DEV web management system

DWMS13ACL