5. 8. 2017
2. kolo
Andrův stadion

Fotbal:
Sigma ve velkém vedru po prvním poločase vedla 1:0. Domácí byli lepší, ale čtvrt hodiny před koncem se o vyrovnání postaral krásnou ranou z dálky Karafiát. Jenže v poslední pětiminutovce naše defenziva zvládla znovu inkasovat a střídající Havelka se navíc po pár minutách na hřišti nechal vykartovat.

Sestavy:
Olomouc:
M. Buchta - Sladký, Radaković, Jemelka, Vepřek - Zahradníček (85. Moulis), Houska, Plšek (46. Texl), Kalvach, Falta - Chorý (80. Manzia)
Slovan:
Kolář - Coufal, Kúdela, Karafiát, Kerbr - Mikula (74. Havelka) - Malinský (46. Voltr), Folprecht, Breite (46. Potočný), Ševčík - Pulkrab

Diváci:
Dle oficiálních čísel 3731 diváků.
V domácím kotli několik desítek lidí.
Do sektoru hostů dorazilo nakonec asi 40 lidí všech generací. Vlajky: SC08 a R.I.P. Mário.

Domácí:
Domácí kotel se celkem snažil, i když místy měli delší prostoje. Několikrát vyslali i milé zdravice naším směrem - děkujeme za pozornost.
Hosté:
Aktivnější část sektoru se tentokrát posunula víc pod střechu, kde se aspoň v prvním poločase šlo schovat před nepříjemným sluníčkem a aspoň někteří jakž takž fandili celý zápas, i když taky s občasnými prostoji. Zbytek, roztahaný po celém sektoru, se přidal jen párkrát.