Supras Core
O nás

Mentalita

Členství

Multimedia
Chorály

Video

Fotogalerie - nová

Fotogalerie - stará

Texty
Popisy

Prohlášení

Názory

Fanzin

Ultratýden

Materiál
Nálepky

Sektor

Vlajky

Obouruče

Oblečení

Koláže

Ostatní

Hledat
 
v článcích
v novinkách
v hlavním menu
v diskusích

Supras Unisono
Název

Skupiny

Historie

Tifoteam

Odkazy
Slovan

Česko

Zahraničí

Návštěvnost


Historie

Proč a kdy vlastně vznikla potřeba nového názvu?
Kotel U Nisy prošel kolem roku 2004 bouřlivým přechodem. V jednu chvíli kotel téměř neexistoval. Pak se ale zase věci začaly zlepšovat a hlavně sezoně 2005/2006 jsme zaznamenali velký posun kupředu, jak co do množství lidí, tak i kvality fandění, i co se týče počtu a kvality choreografií a dalších aktivit (nálepky, oblečení apod.). To vše by nebylo možné, kdyby k tomu každý z nás nepřispíval, ať už pomocí při přípravě a realizaci chorea, finančními příspěvky, nebo třeba "jen" fanděním spolu s ostatními, ať už doma nebo na výjezdech.
Aktivity i aktivních lidí bylo stále více, hlavně z naší nastupující fanouškovské generace. Co ale chybělo, to bylo reprezentativní označení; název, kterým by se naše společná aktivita mohla zastřešit, který by se mohl užívat na vlajkách, oblečení atd., a který by přitom nebyl zkreslující ani nedostačující, jako označení, kterými náš kotel ostatní (jak klub, tak fans ostatních týmů) nesprávně a pořád dokola označovali (D.B.S., Fanclub apod.). Nebylo ale potřeba zakládat novou skupinu, zvlášť po nedávných zkušenostech z rozporů uvnitř kotle. Zkusit tentokrát přijít s něčím, co by nerozdělovalo, ale spojovalo, to bylo přínosnější. Obdobná tendence jde navíc vypozorovat i v zahraničních kotlích, kde rádi hledáme inspiraci.

Jak byl název vybrán?
Aby se společné označení vůbec ujalo, musí být respektováno všemi, nebo aspoň drtivou většinou kotle. Proto nebyla jiná volba, než vybrat z několika návrhů, prodiskutovat je a pak nechat všechny vyjádřit, který název se jim zamlouvá nejvíc a zda vůbec nějaký chtějí. To vše proběhlo během letní přestávky 2006 a při posledním přípravném utkání proti Rennes. Nebylo to jednoduché, ale nakonec z toho všeho vzešel kompromisní výsledek, který byl nejlepší volbou: SUPRAS UNISONO. Všichni se mohli vyjádřit, rozhodl názor většiny.

Začátek nové éry
První zápas, při kterém se kotel prezentoval pod hlavičkou Supras Unisono, byl zápas proti Baníku 5. srpna 2006! Tím začala nová etapa slovaňáckého kotle - etapa Supras Unisono! Rozhodně to však neznamená, že by dosavadní skupiny zanikly nebo ztratily na významu. Všichni společně chceme pro Slovan vytvářet kotel a atmosféru, za kterou se nebudeme muset stydět.

 
FanzinLogin
Login:
Heslo:

Anketa
Myslíš si, že by Slovan měl brát na hostování kmenové hráče Jablonce? (1728 Hlasů)

Za žádnou cenu!
26%

Radši ne.
18%

Zas tak mi to nevadí.
18%

Jablonečáci, vítejte!
21%

Nevím.
16%

ChoreofondSoučasný stav choreofondu:
4.591 Kč

Top články
S.Core přiznává barvu!

Udine - Slovan 1:3 (Evropská liga 2013/14)

Slovan - Zürich 2:1 (Evropská liga 2013/14)

FC Zürich - Slovan 1:2 (Evropská liga 2013/14)

Riga - Slovan 2:1 (Evropská liga 2013/14)Copyright © 2008 Supras Unisono, All rights reserved.
Powered by DEV web management system

DWMS13ACL