3.3.2016
Čtvrtfinále
U Nisy

Fotbal:
Jediné co nám přinesl první poločas, byl neodpískaný faul Ondřeje Mazucha a pochybný a jediný gól ze strany Sparty, jehož autorem byl Tiemoko Konate. Obratem jsme však využili převahu, když Rabušic po nahrávce Bartošáka vyrovnal na stav 1:1. Druhý poločas byl o poznání lepší. Po střídání, kdy na hřiště nastoupil Jefremov, dostal pěknou přihrávku od Bartla, poslal centr do vápna, tam si ho našel Marek Bakoš a pěknou akci zakončil střelou do brány hostů. Pak měl ještě být vyloučený Costa, ale rozhodčí mu jasnou červenou prominul.

Sestavy:
Slovan:
Hladký - Coufal, Hovorka, Pokorný, Bartošák - Machuča - Bartl, Breite, Vůch (70. Sýkora) - Rabušic (78. Jefremov), Luckassen (70. Bakoš)
Sparta:
Miller - Mazuch, Kováč, Costa - Jiráček, Vácha (46. Mareček) - Kadlec, Juliš, Krejčí (64. Šural) - Fatai (46. Frýdek), Konaté

Diváci:
Oficiální návštěva 3940 diváků.
V našem kotli asi 180 lidí. Visely obvyklé vlajky.
Do sektoru hostů dorazilo cca 70 sparťanů. Vlajky: Turnov, Týnec, Lovosice...