Příbram - Slovan 0:1 (2015/16)

12. 3. 2016
21. kolo
Na LitavceFotbal:
Celkem nezajímavý zápas. Jediný gól padl pár minut před přestávkou, když si Machučův dlouhý pas zpracoval Herolind Shala a mohla tak v hostujícím kotli následovat oslavná šál-paráda. Ve druhém poločase vykopával z brankové čáry míč Pokorný, jinak se nic zásadního nedělo. A tak si z Příbrami po čtyřech letech odvážíme tři body za výhru 1:0.

Sestavy:
Příbram:
Hruška - Divíšek, Chaluš, Zápotočný, Mudra - Šabala (46. Štípek), Tregler, Vošahlík (72. Suchan), Rezek, Pilík - Bednář
Slovan:
Koubek - Coufal, Hovorka, Pokorný, Sýkora - Machuča, Breite - Jefremov (76. Bartl), Shala (72. Folprecht), Vůch - Bakoš (90. Pulkrab)

Diváci:
Oficiálně hlášeno 1926 diváků (tolik tam snad ani nebylo).
V domácím sektoru malá hrstka.
V sektoru hostů asi 70 Slovaňáků. Vlajky D.B.S., Supras Core, RPL, R.I.P. Mário, D.B.S. Hrádek, Dě.B.S. (s dovětkem Soptík navždy) a obouručka D.B.S.

Ultra aktivity:
Optická prezentace:
Domácí:
Bez optické prezentace.
Hosté:
Bez optické prezentace.

Support:
Domácí:
Domácí kotlík občas něco zakřičel.
Hosté:
První poločas nic moc. Fandilo jen pár lidí ve spodních řadách. Ostatní se stejně moc nepřidávali, a tak byl prostor na zkoušení zapomenutých chorálů. Druhý poločas byl o dost lepší. Dorazil i zbytek lidí z hospody, dolů k aktivně fandící části sektoru se přesunuli další lidi ochotní fandit. Když se zapojila většina sektoru, bylo to hned znát a druhý poločas byl celkem slušný. Některé chorály (např. Slovaňáci dejte gól) zněly dost dlouho a hlasitě. Škoda, že to tak nebylo po celý zápas.

Komentář:
Za Příbram nastoupil i Jan Mudra, kmenový hráč Slovanu a neměl daleko ke gólu. Někdo to prostě nemá zapotřebí (na rozdíl od Sparty), zakazovat svým hráčům na hostování proti svému týmu nastoupit.
Na hráčích byla po zápase vidět velká radost z dosažených tří bodů. Děkovačku si spolu s námi užili, někteří naskákali do branky, někteří se pověsili na břevno. Trenér opět daroval do kotle svou bílou kšiltovku a mohlo se jet spokojeně domů.

Všechny fotky ze zápasu si můžete prohlédnout ZDE.
Více se dočtete v magazínu Unisono č. 33 nebo 34!

misag, mg@seznam.cz
Sthnut z Supras Core