Olomouc - Slovan 2:1 (2017/18)

5. 8. 2017
2. kolo
Andrův stadionFotbal:
Sigma ve velkém vedru po prvním poločase vedla 1:0. Domácí byli lepší, ale čtvrt hodiny před koncem se o vyrovnání postaral krásnou ranou z dálky Karafiát. Jenže v poslední pětiminutovce naše defenziva zvládla znovu inkasovat a střídající Havelka se navíc po pár minutách na hřišti nechal vykartovat.

Sestavy:
Olomouc:
M. Buchta - Sladký, Radaković, Jemelka, Vepřek - Zahradníček (85. Moulis), Houska, Plšek (46. Texl), Kalvach, Falta - Chorý (80. Manzia)
Slovan:
Kolář - Coufal, Kúdela, Karafiát, Kerbr - Mikula (74. Havelka) - Malinský (46. Voltr), Folprecht, Breite (46. Potočný), Ševčík - Pulkrab

Diváci:
Dle oficiálních čísel 3731 diváků.
V domácím kotli několik desítek lidí.
Do sektoru hostů dorazilo nakonec asi 40 lidí všech generací. Vlajky: SC08 a R.I.P. Mário.Ultra aktivity:
Optická prezentace:
Domácí:
Asi dvě desítky mávaček
Hosté:
Bez optické prezentace.

Support:
Domácí:
Domácí kotel se celkem snažil, i když místy měli delší prostoje. Několikrát vyslali i milé zdravice naším směrem - děkujeme za pozornost.
Hosté:
Aktivnější část sektoru se tentokrát posunula víc pod střechu, kde se aspoň v prvním poločase šlo schovat před nepříjemným sluníčkem a aspoň někteří jakž takž fandili celý zápas, i když taky s občasnými prostoji. Zbytek, roztahaný po celém sektoru, se přidal jen párkrát.Komentář:
První výjezd v nové sezóně, dobrý termín a stejně se nepřihlásí dost lidí na vypravení autobusu. Tomu se říká "natěšenost" na novou sezónu... Ale naštěstí se pořád najdou lidi, kteří nekoukají na pohodlí ani finance a na výjezd se vypraví i tak.
Vzhledem k velkém vedru nebylo zrovna optimální, že ve stánku v sektoru hostů nešla koupit obyčejná voda a kofola došla 20 minut před koncem, takže i řidiči si pak mohli dát už jen pivo. Kdo by se snad chtěl osvěžit vodou z kohoutku na WC, měl k dispozici jen jakousi hodně rezavou tekutinu. Dámské záchody byly pro jistotu bez dveří...

Více možná někdy v magazínu Unisono...
Fotky ze zápasu si můžete prohlédnout ZDE.

Supra, supras@seznam.cz
Sthnut z Supras Core